O nas

Zakres działalności

NORDBETON Sp. z o.o. istnieje na rynku w branży betonu od 2007 roku i specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy betonu towarowego dla budownictwa ogólnego drogownictwa. Współpracujemy z klientami korporacyjnymi w zakresie budownictwa przemysłowego (np. hale produkcyjne, oczyszczalnie ścieków, itp.) jak i budownictwa drogowego.

Obsługujemy klientów indywidualnych w budownictwie mieszkaniowym (od fundamentów po stropy). Oferujemy także podbudowy betonowe pod kostkę brukową oraz wszystkie rodzaje betonów i stabilizacji dla drogownictwa. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i rosnącym wymaganiom rynku NORDBETON sp. z o.o. oferuje produkty najwyższej jakości, w tym rozwiązania innowacyjne. Przyjmujemy indywidualne zamówienia na betony specjalistyczne, o parametrach określonych przez Klienta.

Najwyższa jakość

Produkcja mieszanki betonowej odbywa się w oparciu o nowoczesne technologie zgodnie z normami europejskimi w ciągu technologicznym o wydajności dochodzącej do 100 m³/h, wyposażonym w niezawodne urządzenia umożliwiające nieprzerwalną produkcję przez cały sezon budowlany. Do produkcji betonu używamy kruszyw odpowiadających normom europejskim, tzn.: kruszyw płukanych co najmniej 2-krotnie (pozbawionych zanieczyszczeń mineralnych i pyłów – do 2%), wysokiej klasy cementów i niezbędnych dodatków chemicznych, na które posiadamy odpowiednie certyfikaty jakości.

Naszymi głównymi dostawcami są: LAFARGE CEMENT, CEMEX POLSKA, LAFARGE KRUSZYWA, MINERAL POLSKA, CHRYSO.

Jako jedyni w Słupsku dysponujemy dwoma mieszalnikami, w których możemy prowadzić produkcję równoległą.

Obsługa laboratoryjna

Obsługę laboratoryjną prowadzi profesjonalne i niezależne laboratorium AG-CEL LABORATORIUM P. Rydygier,I.Trzyński Sp.J. z Pawłówka koło Chojnic. Na życzenie klienta dokonujemy poboru prób betonu również na placu budowy. W przypadku realizacji elementów konstrukcyjnych wymagających specjalnego nadzoru gwarantujemy obecność laboranta przez cały okres betonowania.

Wystawiamy deklaracje zgodności z PN na beton produkowany w naszej wytwórni.

Dbamy o środowisko

Wytwórnia wyposażona jest w urządzenie recyklingowe, w którym odbywa się utylizacja resztek betonu z oraz pozostałości betonu powstałych w procesie mycia i czyszczenia mieszalnika, betonomieszarek, pomp do betonu. Urządzenie to wyposażone jest w płuczkę ślimakową, która rozmiękcza mieszankę betonową do konsystencji zawiesiny. Wypłukane w tym procesie kruszywo ponownie wykorzystywane jest w procesie produkcji. Natomiast zawiesina cementowa gromadzona jest w szczelnym betonowym zbiorniku, z którego rurociągiem odprowadzana jest do mieszalnika i wykorzystywana do produkcji. Produkcja betonu odbywa się w obiegu zamkniętym w pełni bezpiecznym dla środowiska.